Ремонт газових колонок Оазис в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт колінський

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Стовпець. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити

Ми будемо ремонтувати газові колонки Оазис будь-якої модифікації в домашніх умовах!

Газові колонки «Оазис» при правильній експлуатації можуть працювати без поломок більше 10 років, але, як і будь-яке інше обладнання, від несправностей не застраховані. Зверніться в наш сервісний центр, і ми гарантуємо Вам швидкий ремонт і вигідні умови обслуговування опалювальних приладів.

Замовлення на ремонт газових колонок «Оазис» приймаються від жителів Харкова в будь-який час на сайті СК «Ремонт 57» або по телефону з 9.00 до 21.00. Обробка заявки займе не більше двох-трьох хвилин, після чого вона буде відразу передана на виконання. Наш майстер в цей же день піде за вказаною адресою і відремонтує колонку будинку в зручний для вас час.

види несправностей

Найбільш поширені поломки проточних газових водонагрівачів наступні:

  • пристрій не включається при відкритті водопровідного крана;
  • пристрій перегрівається, після чого газ виходить назовні;
  • поганий нагрів рідини;
  • техніка мимовільно вимикається;
  • під час роботи чути хлопки;
  • колона курить;
  • пристрій протікає.

Якщо обладнання мимоволі вимикається через пару хвилин після того, як воно було включено, проблема в вентиляційному каналі, але якщо газ виходить практично відразу, швидше за все, вийшов з ладу датчик іонізації повітря.

Плескання газу свідчить про порушення ізоляції свічки запалювання, коли іскра пронизує корпус, а не на пальнику, а в пристроях з автоматикою такі «міні-вибухи» можуть бути викликані несправністю електромагнітного клапана або мотора. Якщо газова колонка не запускається при відкритті водопровідного крана, фільтр або сітка крана можуть бути забиті сміттям. Перегрів пристрою може статися через накипу всередині теплообмінника або невідповідності типу форсунок типу газу.

Це лише мала частина несправностей проточних водонагрівачів, які працюють на газі, але навіть цей невеликий огляд показує, наскільки складна техніка. Щоб якісно відремонтувати газову колонку «Оазис», потрібні спеціалізовані знання і великий досвід в усуненні будь-яких несправностей. Зверніться в наш сервісний центр, і ваше обладнання повернеться в експлуатацію в той же день.

Тільки надійні компоненти

Перш ніж приступити до обслуговування обладнання, наші фахівці обов'язково проводять діагностику, яка дозволяє точно визначити причину поломки. Якщо тест покаже, що необхідно замінити вийшов з ладу агрегат, на його місце буде встановлено новий, «рідний» для конкретної моделі колонки Oasis виконавчий елемент. На обслуговування газових проточних водонагрівачів і встановлених запчастин надається гарантія від трьох місяців до року.

Ремонт газовых колонок ОазисРемонт газовых колонокРемонт газовых колонок на домуРемонт газовых колонок в Харькове