Ремонт газових динаміків Electrolux в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт колінський

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Стовпець. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити

Ремонт і технічне обслуговування бензонасосів «Електролюкс» в Харкові

Газова колонка «Електролюкс» - одна з важливих побутових приладів, так як від її правильної роботи залежить наявність гарячої води в будинку. Свою популярність пристрої цієї марки заслужили завдяки своїй економічності, компактності і надійності. Але нічого вічного не існує, тому в процесі експлуатації деякі елементи розставання можуть зламатися. При цьому категорично не рекомендується проводити самостійний ремонт. Всі роботи, пов'язані з газовим обладнанням, повинні виконуватися фахівцями, які мають відповідний допуск. Беручись за ремонт самостійно, ви наражаєте на небезпеку себе і свою сім'ю.

Ремонт бензонасосів «Електролюкс» – одна з послуг, яку наш сервісний центр надає жителям Харкова та передмість. Звертаючись до нас, ви отримуєте якісні послуги за доступними цінами. Вам не доведеться кілька разів передзвонювати менеджеру і весь день чекати приходу майстра, відкладаючи всі справи. Додаток, яке ви залишите на сайті, буде оформлено протягом декількох хвилин, а по телефону це можна зробити ще швидше. І майстер приїде в той час, коли ви призначите.

Що ми ремонтуємо?

Виконуємо ремонт газових колон «Електролюкс» будь-якої складності, а також монтаж і технічне обслуговування обладнання. Основні проблеми, які нам адресовані:

  • колонка не включається;
  • вогонь швидко гасне;
  • полум'я горить ривками, має жовтий колір;
  • вода погано нагрівається;
  • вода тече з-під корпусу;
  • проблеми з регулюванням тиску газу;
  • плескає в долоні при включенні приладу.

Якщо ви зіткнулися з однією з цих проблем, не варто шукати причину самостійно. Пристрій сучасних газових колонок Electrolux досить складне, тому найчастіше точно виявити причину поломки можна тільки після професійної діагностики. Саме цим і займеться фахівець по приїзду. Ми надаємо послугу безкоштовно в разі згоди на подальший ремонт.

При виникненні проблем в роботі газової колонки «Електролюкс» часто виникає необхідність в заміні вийшли з ладу компонентів - теплообмінника, коробки передач, термопари, запалювача, пальника, соленоїда, клапана, радіатора, блоку управління і т.д. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що для установки будуть використовуватися тільки оригінальні деталі.

Ефективність і якість

Ремонт газових колонок Electrolux в нашому сервісному центрі проводиться протягом 24 годин з моменту нанесення. Так як всі комплектуючі є в наявності, чекати їх доставки не доведеться. Всього один візит майстра - і будь-яка поломка буде усунена.

Гарантія до 1 року на всі види робіт і встановлені комплектуючі - ще одна перевага сервісного центру ремонту 57. Довірте обслуговування газового обладнання професіоналам!

Ремонт газовых колонок ЭлектролюксРемонт газовых колонокРемонт газовых колонок на домуРемонт газовых колонок в Харькове