Ремонт газових колонок Neva в Харкові

Наші телефони:

(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт колінський

Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити

Швидко і недорого відремонтуйте колону Нева!

Потрібно відремонтувати бензопомпу Neva з гарантією? Залишайтеся на актуальній сторінці та замовляйте якісну послугу вдома від «Ремонт 57»! Співпраця з нами дуже вигідна, оскільки ми робимо все для того, щоб обслуговування побутової техніки було максимально зручним, недорогим і ефективним для наших клієнтів. З нашим цехом ризик повторних поломок невської газової колонки зводиться практично до нуля. Але навіть якщо вони відбуваються, то вам не доведеться витрачати абсолютно ніяких грошей на ремонт пристрою! Наші фахівці усунуть проблему безкоштовно завдяки офіційній гарантії від «Ремонт 57». Гарантійний термін після ремонту досить тривалий і може досягати 12 місяців. Але все залежить від виду послуг, що надаються, а також їх складності.

Коли варто дзвонити в СЦ?

Невські газові колонки хоч і мають один принцип роботи, але все ж відрізняються своєю конструкцією. Особливо помітна ця різниця між сучасними установками та старішими моделями. Але якщо ви все ж можете якось впоратися з останніми самостійно, то в іншому випадку вам просто необхідна професійна послуга. Дуже важливо розуміти, які симптоми вже не можна відкладати та потрібно терміново зателефонувати в наш сервісний центр. Зв'яжіться з ремонтом 57, як тільки:

  • Газова колонка Нева перестала автоматично включатися при відкритті крана. Часто справа навіть не в самому обладнанні, а в системі водопостачання: воно може бути повністю відсутнім, або тиск води слабким. Але якщо причина криється в установці, перше, що перевіряє професіонал під час діагностики - це правильність установки. При необхідності майстер з «Ремонту 57» перевстановить колонку Нева. Але також не виключено, що деякі частини техніки потрапили в халепу. А їх якісна заміна - це тільки наш профіль!
  • Динамік перестав нагріватися належним чином. Причин цієї проблеми дуже багато, тому потрібна професійна діагностика. Залиште заявку на нашому сайті, і фахівець нашої майстерні вирішить проблему протягом доби і з гарантією!
  • Пристрій стало шуміти, а звуки з кожним разом тільки посилюються. Швидше за все, тут допоможе заміна електромагнітного клапана.

Не зволікайте з викликом майстра, якщо ваша невська газова колонка вже дає подібні збої!

Тільки фірмові запчастини!

При необхідності ми встановлюємо в обладнання надійні, якісні фірмові комплектуючі. Всі гарантії та сертифікати виробника є в наявності, тому ви можете взагалі не сумніватися у високому рівні нашого сервісу газових колонок Нева!

Ремонт газовых колонок NevaРемонт газовых колонокРемонт газовых колонок на дому