Заміна дверцят духовки в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Печі

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Піч. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастерa БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 80 грн. Замовити
Ремонт дверцы от 350 грн. Замовити

Ми замінимо або відремонтуємо дверцята духовки протягом доби - телефонуйте!

Найпоширенішою причиною пошкодження дверцят духовки є необережність господарів. Якщо відкрити або закрити дверцята газової печі занадто різко, кріплення може не втриматися з часом і знадобиться ремонт. Фахівці сервісного центру «Ремонт 57» пропонують жителям Харкова прийнятні ціни на всі види ремонтних робіт і гарантію, яка триває від 3 до 12 місяців.

Що робити, якщо зламалася дверцята духовки

У більшості моделей духових шаф дверцята відкривається зверху вниз, так що порівняно невеликий прес може привести до поломки і подальшого ремонту. У такій ситуації можна запропонувати три варіанти дій. Перший - відправитися в магазин за новою духовкою, другий - спробувати поставити дверцята на місце самостійно, третій - викликати домашнього ремонтника за побутовою технікою. Виклик фахівця - кращий спосіб вирішити проблему, адже при наявності фірмових запчастин робота займе менше години часу, а після ремонту функціональність духовки повністю відновиться.

Технічна допомога швидкої допомоги у вас вдома

Якщо дверцята духовки пошкоджена під час переїзду, може знадобитися повна заміна деталі. Майстри нашого сервісного центру мають доступ до якісних оригінальних запчастин, тому знайти будь-які комплектуючі для конкретної марки і моделі не складе труднощів. Виїзд на будинок замовника проводиться протягом доби з моменту звернення в сервісний центр, тому вам не доведеться довго відмовлятися від свіжої випічки або посуду в керамічних горщиках. Ми працюємо без вихідних, і якщо поломка сталася напередодні свят, одного дзвінка буде достатньо, щоб вчасно підготувати обладнання до кулінарного марафону. Вам не доведеться доплачувати за терміновість - наші постійні клієнти знають, що у вартість послуг включені тільки ціни на різні види ремонтних робіт і ціну запчастин.

Заміна дверцят духовки передбачає видалення деталі і установку нової, тому напередодні візиту майстра постарайтеся звільнити місце на кухні, щоб було зручно викладати необхідні інструменти і деталі. Після цього спокійно поверніться до звичних справ - вашої допомоги фахівцеві не буде потрібно. Після закінчення робіт майстер випише гарантійний документ. Але варто пам'ятати, що гарантія на ремонт не поширюється на механічні пошкодження, тому намагайтеся в подальшому дбайливо поводитися зі своєю побутовою технікою.

Залишилися питання по ремонту дверцят духовки? Зателефонуйте та отримайте безкоштовну консультацію щодо майбутньої співпраці. Будемо раді бачити Вас в числі клієнтів!

Ремонт дверцы духовки в ХарьковеРемонт дверцы духовок на домуРемонт техники для дома