Установка духової шафи в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Печі

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Піч. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастерa БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 80 грн. Замовити
Установка духового шкафа от 320 грн. Замовити

Встановимо газові та електричні печі в Харкові – швидко і недорого!

Купівля нової побутової техніки - приємна подія, особливо якщо знати, до кого звернутися з приводу її установки. Досвідчені майстри сервісного центру «Ремонт 57» виконають монтаж печей будь-яких виробників в домашніх умовах в Харкові. Можливість недорого і швидко встановити духовку порадує всіх, хто знає ціну вільного часу і хоче, щоб обладнання було підключено за всіма правилами.

Чи потрібно звертатися до професіоналів?

Установка вбудованої печі вимагає дотримання багатьох нюансів. Якщо мова не йде про невелику настільної моделі, для початку потрібно провести окрему розетку прямо від електрощита. Але навіть якщо у вас все-таки є розетка від попередньої електричної печі, все одно є багато рекомендацій, яких необхідно дотримуватися. Важливо встановлювати духовку строго горизонтально, а також витримувати відстань до стін меблів, інакше вона зіпсується від надмірного нагрівання.

Ще більше труднощів виникає при установці газової печі. Роботи з його монтажу можуть виконуватися тільки професіоналами, які мають дозвіл на роботу з газовим обладнанням. Сучасні моделі з електрозапалюванням вимагають підключення як до газової магістралі, так і до проводки, а також необхідно забезпечити надійне заземлення. Саме тому жителі Харкова вважають за краще викликати в будинок майстра з сервісного центру «Ремонт 57» - тут всі співробітники мають великий досвід монтажних робіт будь-якого рівня складності.

Давайте приїдемо в будь-який район Харкова!

Якщо ви живете на околиці, знайти хорошого майстра для установки духовки може бути складно. Але наш сервісний центр приймає заявки з будь-яких куточків міста, а також приміських населених пунктів. Ми надаємо гарантію на всі види робіт, на термін від трьох місяців до року, щоб послуга виконувалася на совість.

На відміну від багатьох майстерень в Харкові, ми встановлюємо печі максимально швидко: від моменту обробки заявки до підписання гарантійного талона після установки проходить не більше 24 годин. Вам не доведеться доплачувати за терміновість, тому ви зможете непогано заощадити на установці духовки.

Якщо в подальшому вам знадобиться ремонт або профілактичне обслуговування печі, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших фахівців. Вони добре розбираються в пристрої газових і електричних печей, тому зможуть усунути будь-яку несправність. Попередню консультацію щодо термінів установки духової шафи можна отримати у менеджера, а вартість послуг ви знайдете в нашому прайс-листі. Чекаємо ваших заявок на сайті і по телефону!

Установка духовки в ХарьковеПодключение газовых духовокПодключение техники для дома