Заміна нагрівальних елементів в пральній машині Bosch в Харкові

Наші телефони:

(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Трубчастий електронагрівач

Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Замена ТЭНа (водонагревателя) от 300 грн. Замовити

Заміна нагрівальних елементів в пральній машині Bosch

Заміна трубчастого електронагрівача є однією з найпопулярніших послуг в області ремонту пральних машин Bosch. Якщо ви помітили, що машина перестала нагрівати воду або недостатньо її прогріває - зверніться за допомогою до фахівців нашого сервісного центру. Ми проведемо комплексну діагностику і замінимо вийшли з ладу деталі на справні, оригінальні аналоги, а також надамо офіційну гарантію.

Як правило, трубчастий нагрівальний елемент (ТЕН) має обмежений термін служби і підлягає заміні через 5-6 років активної роботи пральної машини. Однак найчастіше деталь виходить з ладу набагато раніше.

Основні причини передчасного занепаду сил

Багато хто знає, що основною причиною поломок пральної машини є погана якість водопровідної води. Концентрований вміст домішок призводить до утворення накипу на внутрішніх поверхнях, погіршення експлуатаційних характеристик нагрівального елементу і якості мийки. Згодом накип стає причиною перегріву і остаточного горіння деталі. Для того щоб уникнути подібних наслідків, рекомендується використовувати спеціальні засоби, що пом'якшують воду. Вони значно знижують негативний вплив вапна і захищають ваше обладнання від раптових поломок.

Вкрай не рекомендується намагатися провести заміну самостійно, не розбираючись в пристрої пральної машини. Це може привести до виникнення інших поломок, на усунення яких доведеться виділити додаткові кошти.

Кращі умови для швидкого і недорогого ремонту

Наш сервісний центр пропонує своїм клієнтам повний комплекс технічного обслуговування та ремонту пральних машин Bosch, включаючи заміну нагрівальних елементів та інших важливих елементів. При цьому всі роботи проводяться вдома у клієнта, що значно економить ваш час і кошти, а після їх завершення клієнту надається довгострокова гарантія. Професіоналізм і досвід наших майстрів, а також використання оригінальних комплектуючих і витратних матеріалів забезпечують високу якість і надійність всіх послуг, що надаються.

Що стосується вартості заміни, то вона розраховується індивідуально і залежить від конкретної моделі пральної машини і ціни на нові запчастини. Складіть заявку і зателефонуйте майстрам за допомогою форми зворотного зв'язку, по телефону або по електронній пошті.

Замена ТЭНа в машинке БошРемонт стиральных машинРемонт стиральных машин Bosch на дому