Заміна скла в духовці в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Печі

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Піч. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастерa БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 80 грн. Замовити
Замена стекла от 350 грн. Замовити

Зовнішнє або внутрішнє скло в духовці лопнуло – ми його замінимо!

Із заміною перегорілої лампочки все ж можна впоратися, але якщо скло в духовці лопне, слід негайно викликати досвідченого майстра додому. Ми пропонуємо жителям Харкова послуги по заміні зовнішнього або внутрішнього скла в печах будь-яких виробників. Ціни можна знайти в нашому прайс-листі, розміщеному на сайті, а для розрахунку точної вартості робіт буде потрібно діагностика.

"Ремонт 57" - якісний сервіс у Вас вдома

З появою вбудованої побутової техніки транспортувати її в майстерні стало невигідно, так як для цього необхідно демонтувати пристрій і знову підключити. Якщо скло лопнуло у вашій духовці, можна викликати фахівця додому і отримати не менш якісний ремонт, ніж в сервісному центрі. Ми можемо запропонувати:

  • доступні ціни на заміну пошкодженого скла духовки;
  • вільний виїзд майстра на виклик;
  • діагностика печі;
  • гарантія на виконані роботи.

Наші співробітники виконують щоденний ремонт в різних районах Харкова і передмістях. Для заміни скла духовки використовуються тільки якісні фірмові запчастини, щоб після ремонту температура в робочій камері підтримувалася на заданому рівні.

Чому тріщить скло?

Причиною появи тріщин часто є різкий перепад температур або сильний удар. У моделях з піролізним очищенням навіть однієї краплі холодної води, що потрапила на внутрішнє скло, досить, щоб з'явилися тріщини. Але частіше господарі розбивають скло чистою випадковістю: вони опускають занадто гаряче деко або важку форму на відкриту духовку або пошкоджують дверцята під час переїзду в іншу квартиру.

Чи можна заощадити, виконуючи ремонт самостійно?

Може здатися, що нічого складного в заміні зовнішнього або внутрішнього скла духовки немає. Але труднощі починаються ще на етапі пошуку запчастин. Багато моделей мають скління химерної форми, а виробники використовують спеціальні термостійкі марки скла. Для склеювання не можна використовувати звичайні склади - підійдуть тільки спеціалізовані, які не так просто дістати. Так що кращий вихід - запросити професіонала, який швидко впорається з проблемою.

Подати заявку на заміну склянки духовки можна по телефону або на сайті. Не забудьте вказати марку і модель вашої духовки, так як від цього залежить розмір запчастини. Якщо у вас виникли питання, пов'язані з вартістю ремонту або іншими нюансами співпраці, задайте їх менеджеру. Ми з радістю подаруємо вашій печі друге життя. Контакт!

Ремонт духовки в ХарьковеРемонт газовых духовок на домуРемонт техники для домаУстановка стекла духовки