Ремонт пральних машин на Холодній Горі в Харкові

Наши телефоны:


(099)190-39-35

Оставить заявку

Наш адрес:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт пральні машини

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі пра́льна маши́на. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) от 100 грн. Замовити
Выезд мастера в пригород от 150 грн. Замовити
Замена ТЭНа (водонагревателя) от 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управления (платы) от 450 грн. Замовити
Замена блока подшипников от 600 грн. Замовити
Установка нового барабана от 800 грн Замовити
Замена сливного насоса (помпы) от 350 грн. Замовити
Ремонт/замена люка (дверцы) от 290 грн. Замовити
Замена приводного ремня от 220 грн Замовити
Ремонт двигателя от 300 грн Замовити
Замена манжеты от 300 грн. Замовити
Замена шлангов и патрубков от 110 грн. Замовити
Установка новых амортизаторов от 180 грн. Замовити
Замена сальника от 150 грн Замовити
Замена щеток на двигателе от 120 грн. Замовити
Замена клапанов от 180 грн Замовити

Ремонт пральних машин на Холодній Горі

Ваша пральна машина вийшла з ладу і ви не можете знайти майстра на Холодній горі? Зверніться в наш сервісний центр, і вам більше ніколи не доведеться шукати фахівців з ремонту шайб в Харкові. Це не реклама, а слова наших клієнтів, які одного разу звернулися до СК «Ремонт 57», після чого вони рекомендують нас своїм рідним і близьким.

У нашій команді працюють одні з кращих фахівців Харкова, які здатні швидко і якісно відремонтувати пральну машину будь-якої моделі і усунути навіть найскладнішу поломку швидше, ніж за 24 години. Ремонт проводиться в домашніх умовах, а значить, вам не доведеться провозити важку техніку через таку жваву місцевість, як Холодна гора. Цей час ви зможете витратити на себе і свою сім'ю і при цьому заощадити гроші.

Що може зламатися?

Якщо у вас немає профільної кваліфікації і досвіду в ремонті пральних машин, ми не рекомендуємо експериментувати зі своїм обладнанням. Довірте роботу професіоналам, адже в обслуговуванні сучасних шайб є маса нюансів і «підводних каменів». Один з них буде підстерігати вас вже на етапі визначення причини несправності, так як точно сказати, який виконавчий механізм вийшов з ладу за зовнішніми ознаками, неможливо.

Якщо шайба не нагріває воду, це не означає, що трубчастий електронагрівач зламався, можливо, вийшов з ладу датчик температури або модуль управління. Сильний гул і вібрація при обертанні не є гарантією того, що підшипник «розсипався», можливо, ви забули зняти транспортні болти, зношені амортизатори або послабили кріплення противаг. Хоча насос і є основним виконавчим механізмом при зливі води з бака, але не обов'язково з його вини те, що рідина не стікає з бака - також рекомендується перевірити пресостат і електронний блок.

Подібні проблеми при визначенні причини проблеми можуть виникнути і з іншими симптомами, тому перед тим, як приступити до ремонту пральної машини, майстри нашого сервісного центру виконують діагностику. При такому підході можна точно виявити непрацездатний агрегат і прискорити обслуговування шайби.

Умови якісного ремонту

Якщо діагностика показала, що вийшов з ладу виконавчий механізм потребує заміни, майстер встановить новий оригінальний. Відмова від використаних запчастин - важлива складова якісного ремонту пральних машин, а значить, і довіри клієнтів. І ми дорожимо кожним з них і власну репутацію, тому надаємо гарантію від 3 місяців до року на обслуговування шайб і встановлених комплектуючих .

Ремонт стиральной машины недорогоРемонт стиральных машинБыстрый ремонт машинки на Холодной горе