Виробники побутової техніки вказують на те, що середній термін служби пральної машини становить 7 років. Щоб уникнути передчасного виходу з ладу апаратних компонентів, а також подальшого ремонту пральної машини, дотримуйтесь корисних рекомендацій професійних майстрів. Спеціально для вас зібрана найважливіша інформація.
Правильне підключення – гарантія стабільної роботи
Не можна встановлювати верстат на хистку поверхню. Деякі підлогові покриття можуть викликати погану стійкість, що призведе до підвищеної вібрації під час віджиму. В першу чергу це стосується лінолеуму і тонких дерев'яних покриттів. Оптимальний варіант - плитка. Правильне підключення пральної машини до системи водопостачання та каналізації дозволить уникнути протікання. Використовуйте розетки із заземленням, підключення мережевого кабелю до подовжувача - не найкраще рішення.
Використовуйте додаткові фільтри для води і пом'якшувачі
Трубчасті електронагрівачі та інші компоненти часто руйнуються через утворення накипу. Причина поломки - погана якість води. Тому необхідно встановлювати додаткові фільтраційні елементи в місцях з'єднання. Використовуйте пом'якшувачі води. Однак не варто з ними переборщувати, так як надмірно м'яка вода є каталізатором зниження якості прання.
Завантажте пральну машину належним чином
Постарайтеся знайти баланс в питанні завантаження. Надмірно велика кількість брудної білизни перерве цикл прання, а також поставить додаткове навантаження на апаратні компоненти машини. Однак мити напівпорожнім барабаном теж не варто. Оптимальний сценарій - повний барабан на 75-85%.
Перевірте кишені одягу перед пранням
Дрібниці, ключі та інші сторонні предмети можуть стати причиною поломки апаратних частин шайби, наприклад, барабана. Їх потрібно вийняти з кишень. Застібайте перед миттям блискавку, так як вона також є каталізатором несправності.
Чи не закривайте дверцята люка
Багато користувачів думають, що після миття потрібно надовго залишати дверцята люка відкритою, щоб випаровувалася волога. Однак це згодом призводить до пересихання гумових ущільнювачів.
Своєчасно підтримуйте пральну машину
Щоб запобігти появі неприємного запаху, потрібно своєчасно чистити машину. Для цього знадобляться спеціальні інструменти, які потрібно додати в порохову канаву або бак омивача, а потім активувати режим без білизни. Оптимальна температура - 90 градусів. Деталі вказані в інструкції по експлуатації обладнання. Всі фільтри також потрібно зняти, і очистити вручну. У користувачів не повинно виникнути проблем з розбиранням елементів зливної системи.
Встановіть регулятор напруги
Цей пристрій дозволить уникнути коротких замикань, які також часто виводять з ладу деталі пральної машини. Після того як мийка закінчена, зніміть з розетки кабель електромережі - це теж ефективний запобіжний захід.
Використовуйте спеціальні сітки
Кістка бюстгальтера може відвалитися і застрягти в машині. Тому потрібно використовувати спеціальні сітки. У них потрібно прати не тільки жіночу білизну, а й кросівки, дитячі шкарпетки, хустки.
Виберіть правильну температуру води і швидкість віджиму
Більше не означає, що краще. При високих температурах на трубчастому електронагрівачі швидше утворюється накип. Тому, щоб продовжити термін служби комплектуючих, не варто виставляти занадто високу температуру, якщо ситуація цього не вимагає. Регулярне використання надмірно інтенсивного натискання також негативно позначається на машині.
Уважно читайте інструкцію
Виробники завжди вказують на всі тонкощі використання побутової техніки. В інструкції прописані основи обслуговування обладнання.
Коментарі (0)