Ремонт холодильних вітрин в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт холодильна вітрина

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі холодильна вітрина. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість

Чи зламалася холодильна вітрина? Майстер прийде сьогодні

Складно уявити сучасний продуктовий магазин або супермаркет без холодильної вітрини. Перевага цього обладнання перед звичайними холодильниками або скринями в тому, що покупець може добре придивитися до цікавить його продукту. У них часто зберігаються швидкопсувні продукти, які потребують особливого температурному режимі. Тому поломка холодильного обладнання часто стає справжньою катастрофою.

Якщо вам потрібен терміновий ремонт холодильних вітрин, ви знайдете досвідченого майстра в нашому сервісному центрі. Він не змусить вас чекати і прибуде на місце в день оформлення заявки. Не варто впадати у відчай і прораховувати додаткові втрати - наші майстри не беруть надбавки за терміновий від'їзд, а якщо зробити заявку прямо зараз, поломка буде усунена настільки швидко, що продукція просто не встигне зіпсуватися.

До приїзду фахівця підготуйте холодильну вітрину до ремонту - відключіть її від мережі і вийміть продукти. Не намагайтеся розібрати обладнання самостійно - це тільки ускладнить ситуацію.

Чому стався поломка?

Будь-яка, навіть сама якісна і дорога холодильна вітрина потребує обслуговування вже через 4-5 років після покупки. Це пов'язано з інтенсивною роботою обладнання, адже воно доводиться працювати цілодобово. Крім того, протягом доби його постійно відкривають для отримання товару, в результаті чого порушується внутрішній температурний режим.

Через постійні сильних навантажень ламаються мотор-компресорні, електричні ланцюги, вентилятори, датчики температури, випарник. Також спостерігаються витоки холодоагенту. Ремонт холодильних вітрин зазвичай полягає в заміні вийшли з ладу компонентів і наповненні системи фреоном.

Якщо ви помітили, що ваша холодильна вітрина почала сильно шуміти під час роботи, часто перегрівається, не підтримує потрібний температурний режим, не чекайте, поки вона повністю вийде з ладу і продукти почнуть псуватися. Своєчасний доступ майстра дозволить уникнути зайвих витрат на ремонт і втрат від псування товару.

Гарантуємо якість ремонтних робіт

Замовте ремонт холодильної вітрини в нашому сервісному центрі, і ми надамо вам тривалу гарантію на всі встановлені комплектуючі і виконані роботи. Наші майстри не використовують дешеві неякісні запчастини - на складах доступні тільки оригінальні деталі для вітчизняних і зарубіжних моделей холодильного обладнання.

Наші клієнти отримують гарантію з підписом майстра після завершення робіт. Якщо протягом зазначеного в ньому часу поломка повториться, ремонт буде проведений за рахунок сервісного центру.

Перестала работать холодильная витрина Поломка холодильных витрин  Ремонт холодильных витрин  в Харькове