Ремонт вакуумних пакувальників в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт пилосос

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі пилосос. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість

Швидко і недорого відремонтуйте пилосос в Харкові!

У списку професійного кухонного обладнання пилосос займає чільне місце, тому в разі поломки важливо виконати ремонт якомога швидше. Сервісний центр «Ремонт 57» пропонує жителям Харкова технічне обслуговування і ремонт вакуумних пакувальників будь-яких виробників.

Технічна допомога швидкої допомоги вакуумним пакувальникам

У кафе, ресторанах, магазинах і точках швидкого харчування можуть бути встановлені вакуумні пакувальники різних марок, а для кожного пристрою ми зможемо підібрати оригінальні запчастини для ремонту. Серед причин, за якими власники пилососів звертаються до наших господарів, перші три місця займають поломки плати і пульта управління, насоса і індикаторів. Якщо пристрій перестало виконувати свої функції, зателефонуйте або заповніть заявку на сайті, і ми приїдемо протягом 24 годин.

Солідний досвід наших співробітників дозволяє їм виконувати як простий, так і капітальний ремонт пилососа, а також технічне обслуговування. Ми замінимо силіконові прокладки, фільтри, насос, пульт управління та інші ключові деталі, і обладнання знову буде працювати без збоїв. Ціна на ремонт вакуумного пакувальника залежить від рівня складності робіт і вартості запчастин. Наші тарифи збігаються з середніми міськими тарифами, тому ви не будете переплачувати за виїзд майстра у віддалені райони Харкова або передмістя.

Давайте виправимо це з гарантією!

Більшість приватних умільців вважають за краще уникати видачі гарантії. Але навіть якщо вам обіцяють виправити помилки в разі повторної поломки, співробітник може не знайти часу на безкоштовний візит або зажадати оплатити частину послуг. У нашому сервісному центрі термін гарантії після ремонту становить від 3 місяців до року. Це означає, що заміна деталі, встановленої нашими співробітниками, буде безкоштовною протягом усього гарантійного терміну.

Багато наших клієнтів з супермаркетів і ресторанів Харкова вважають за краще укладати договір на регулярне обслуговування. Правильний догляд не тільки продовжує термін служби професійного обладнання, але і знижує ризик поломок.

Всі жителі Харкова можуть скористатися послугами наших майстрів. Онлайн заявки приймаються цілодобово, і відразу після їх обробки ми передзвонимо для уточнення зручного часу візиту фахівців. І якщо у вас немає часу виходити в Інтернет, просто запишіть наш номер телефону, щоб ви могли відразу пройти. Будемо раді допомогти у вирішенні будь-яких технічних проблем!

Ремонт вакуумных упаковщиков  Поломка вакуумных упаковщиков   Быстро и недорого отремонтируем вакууматор в Харькове!