Ремонт тістомісильників в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт тістоміс

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі тістоміс. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість

Ремонт тістомісителів – ми допоможемо вам швидко відремонтувати обладнання прямо на місці

Сучасне високотехнологічне і продуктивне обладнання є наріжним каменем ефективної роботи хлібопекарської та кондитерської цеху. Якщо ви зіткнулися з поломкою, вашому підприємству в Харкові потрібен лінійний ремонт тістоміса - наш сервісний центр готовий запропонувати допомогу. Ми оперативно забезпечимо професійне обслуговування пристрою прямо на місці: залиште заявку на сайті, наш майстер протягом доби зможе відремонтувати тістоміс будь-якої моделі і конструкції. Ми гарантуємо високу продуктивність ремонту і прийнятні ціни.

Широкий профіль

У нашому штаті є компетентні фахівці, які в найкоротші терміни можуть провести діагностику, усунути будь-яку несправність і повернути функціональність обладнання, а також провести пусконалагоджувальні роботи. Щоб відремонтувати тістоміс, пристрій навіть транспортувати не доведеться.

Майстри СК «Ремонт 57» мають великий досвід в обслуговуванні тістомісирів різного призначення: від професійних моделей, які оснащуються пекарнями, піцеріями, ресторанами, закусочними і цехами з виробництва кондитерських і напівфабрикатів, до простих побутових тістомісирів малої і середньої потужності. Немає таких завдань, з якими б не впоралися фахівці нашого сервісного центру в Харкові.

Майстри СК «Ремонт 57» допоможуть відремонтувати:

  • S-подібні і Z-подібні тістоміси;
  • планетарні і спіральні моделі;
  • тістомісильні машини з фіксованим або знімним діапазоном;
  • крем-білінгові машини;
  • міксери для прохолодного тіста.

У нашого менеджера ви можете отримати попередню консультацію, щоб дізнатися, скільки коштує ремонт вашої моделі тістоміса, а також зробити заявку - майстер відправиться в будь-який район Харкова в день обробки замовлення.

Наші переваги

Ми розповіли про компетентність наших співробітників, зараз перерахуємо ключові переваги, якими відрізняється сервіс «Ремонт 57» на тлі інших майстерень і приватних фахівців Харкова:

  • прийом заявок на сайті - цілодобово, виїзд - до 21.00 (без вихідних);
  • широка географія послуг - адресна допомога клієнтам з міста, передмість, області;
  • відмінна ресурсна база - кладемо тільки оригінальні і нові запчастини до тістомісів;
  • реальна гарантія від 3 до 12 місяців - видаємо не просто талон, а акт виконаних робіт за підписом майстра;
  • ми допоможемо скоротити бюджетні витрати вашої компанії - акції, програму лояльності, знижки на обслуговування.

Відповіді на додаткові питання ви завжди можете отримати у нашого менеджера або у відповідному розділі сайту. Телефонні та онлайн-консультації надаються безкоштовно.

Ремонт тестомесов Поломка тестомесов Быстро и недорого отремонтируем тестомес в Харькове!