Ремонт морозильних шаф в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Морозильник

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі морозильна шафа. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість

Морозильна камера вийшла з ладу? Зв'яжіться з нами – ми усунемо будь-які проблеми!

Поломка морозильної камери може привести до псування величезної кількості продуктів, тому ремонт слід виконувати негайно. Замовте терміновий ремонт в сервісному центрі "Ремонт 57". У нашій команді працюють одні з кращих майстрів Харкова в обслуговуванні професійних морозильних камер і побутових камер - обладнання в найкоротші терміни повернеться в експлуатацію.

Види поломок і їх усунення

Основні симптоми проблем з обладнанням для заморозки і тривалого зберігання продукції наступні:

  • камера не включається;
  • в деяких місцях снігова «шуба» завмирає;
  • температура в шафі морозильної камери перевищує встановлену температуру;
  • пристрій видає занадто багато шуму.

Найсерйознішою поломкою є вихід з ладу компресора, що часто призводить до його безперервної роботи. У свою чергу, камера може бути переведена в режим «вічного руху» вийшов з ладу термостатом, засміченням капілярної системи або зносом гумового ущільнювача.

Кожен з ознак поломки морозильної шафи, навіть досвідчений майстер, точно не розповість, як повинен виконуватися ремонт. Відразу кілька несправних вузлів можуть привести до тієї чи іншої візуальної проблеми в роботі камери. Майстри нашого сервісного центру виконують діагностику, за допомогою якої ви зможете точно визначити причину проблеми. Крім того, діагностична перевірка в рази прискорює подальший ремонт морозильної шафи. Навіть якщо доведеться міняти компресор і фреон в системі, усунення несправностей не займе більше 24 годин.

Ремонт морозильної шафи здійснюється з використанням нової «рідної» для конкретної моделі комплектуючих, тому ручаємося за якість обслуговування і встановлених деталей. На ремонт морозильних камер надається гарантія від трьох місяців до року.

Як замовити послугу

Для того щоб ми якомога швидше дізналися про поломку вашого обладнання, зв'яжіться з менеджером по телефону або формою зворотного зв'язку на сайті майстерні. Заявки обробляються швидко і відразу ж приймаються в роботу. Ремонтник морозильних шаф зможе приступити до ремонту в той же день в зручний для вас час.

Обслуговування домашніх морозильних камер здійснюється в домашніх умовах, професійне - в будівлі організації. Вам не потрібно нікуди транспортувати обладнання. Виклик майстра і діагностика пристрою при виконанні подальшого ремонту безкоштовний. Потрібен терміновий ремонт професійного обладнання? Не соромтеся звертатися до нас!

Перестал работать морозильный шкаф Поломка морозильных шкафов  Ремонт морозильных шкафов  в Харькове